Sözleşmeler

Kullanıcı ve Üyelik Sözleşmesi

Site kullanıcısının kullanım sırasında uyması gereken koşulları belirtir. Üyelik gerektiren B2C e-ticaret sitelerinde kullanıcıların üye olurken kabul etmesi gereken ve kullanıcının üye olarak hak ve sorumluluklarını belirleyen sözleşmedir. Bu siteye erişerek bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.


Gizlilik Politikası ve Sözleşmesi

Kişisel bilgilerin korunması ve bu bilgilerin nasıl kullanılacağı hakkında detaylı bilgi vermektedir. Bu siteye erişerek bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.


Mesafeli Satış Sözleşmesi

Satılan ürün bilgileri, alıcı bilgileri ve satıcı bilgilerini içeren ve karşılıklı hukuki hakları belirleyen, alıcı tarafından onaylanması gereken sözleşmedir. Bu siteden alışveriş yaptığınızda bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.


İletişim Bilgileri

Kanunda ve ilgili yönetmeliklerde açıkca belirtilen konu işletmenin iletişim bilgilerini tüketicilerin kolay ulaşabileceği şekilde yayınlamasıdır. Bu bilgilere erişerek sözleşmeleri kabul etmiş olursunuz.


Gönderi/Geri İade/Sevkiyat/Teslimat

Hizmet ve ürünlerin, gönderi, geri iade, sevkiyat ve teslimatını içeren sözleşmedir. Alıcı tarafından onaylanması gerekir. Bu siteden alışveriş yaptığınızda bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.